Консультації дизайнера: + 380 (98) 948-79-37, semeniuk.yana@gmail.com  Україна, Київ

Blog


Привіт
Posted on /by admin/in News

Сучасний вишитий український традиційний одяг

Аромат ранкової кави приємно лоскоче і розвіює сон. У  затишній кав’ярні на розі двох вузеньких вулиць неймовірно світло. Сонце губиться у широких рукавах улюбленої вишитої блузи від OZERSKA.  Вона так пасує під новенькі джинси skinny, що це помічають усі довкола. Ти усміхаєшся, а офіціант поряд зі свіжоспеченими круасанами непомітно  кладе гілочку квітучого жасмину.

Read more

Posted on /by admin/in Hi-Tech, News

Український вишитий одяг підкорює серця жінок світу

Вечір. Париж. Опера́ Гарньє́. Ти у ній вперше і з цікавістю роздивляєшся розписи Шагала на барвистих секторах плафону. Танцюристи, янголи, птиці – образи Шагала ні з ким не сплутаєш. Як і візерунки на твоїй вишитій блузі. Він все помічає: елегантний крій, плетені китиці,  широкі рукави і  те, що твої очі нині ясніші. Вечірня прогулянка вітряна. 
Read more

Posted on /by admin/in Demo posts

З чим носити сучасну вишиту блузу чи сукню?

OZERSKA – це ексклюзивний вишитий одяг що гармонійно поєднує традиційні етнічні мотиви та сучасні тренди. Дизайнер прагнула винайти власний стиль, у якому українська вишиванка є не лише символом національної ідентичності, а й красивим одягом для створення неповторних образів. Одяг бренду насамперед вирізняють оригінальні авторські візерунки. Вони створені на основі давніх українських орнаментів, символіка яких несе у собі силу та мудрість багатьох поколінь.

Read more

Posted on /by admin/in Demo posts, Hi-Tech

Вишиті спідниці новий тренд сучасного світу

У Валенсії сонце ще яскравіше. Воно пробивається у вікна офісу і  нагадує про наближення сієсти. Ти завершуєш презентацію, кілька останніх слайдів. І раптом помічаєш, як усі погляди завмирають, бо ти сяєш радістю. Ти яскрава і впевнена. Твоя спідниця уквітчана незвичними візерунками. Їх хочеться зрозуміти та осягнути. Зі стриманою однотонною блузою твій образ довершений. Але ніхто не здогадується, що у сумочці разом з червоною помадою лежить  коралове намисто у три нитки.

Read more