Консультації дизайнера: + 380 (98) 948-79-37, semeniuk.yana@gmail.com  Україна, Київ

З чим носити сучасну вишиту блузу чи сукню?


OZERSKA – це ексклюзивний вишитий одяг що гармонійно поєднує традиційні етнічні мотиви та сучасні тренди. Дизайнер прагнула винайти власний стиль, у якому українська вишиванка є не лише символом національної ідентичності, а й красивим одягом для створення неповторних образів. Одяг бренду насамперед вирізняють оригінальні авторські візерунки. Вони створені на основі давніх українських орнаментів, символіка яких несе у собі силу та мудрість багатьох поколінь.

Одяг OZERSKA – це сучасна інтерпретація візерунків, поєднання традиційних вишиваних узорів різних регіонів України, розмаїття кольорової палітри, сучасних технологій та нового трактування трендових образів.

Зручність, простота і легкість кольорів, тканини, крою.

Крій сорочок та суконь вільний, максимально зручний, без скутості та обмежень – це стиль «boho». Стиль людей які вирізняються вільними, неординарними і навіть трохи ексцентричними поглядами на життя.

Це стиль вітру, дихання, що наповнює легені і широкі рукави.

Вишиванки привертають погляди, захоплення і надихають експериментувати. Будь-яка сорочка, сукня, спідниця чи жакет від OZERSKA може зробити ваш буденний, діловий і вечірній образ захопливим і яскравим.

OZERSKA створює лімітовані колекції виняткових дизайнерських речей. Елементи ручної роботи підкреслюють неповторність виробів. Широка лінійка розмірів та консультація дизайнера дозволить з легкістю змінювати себе, своє життя, а далі, як заманеться, то й самий світ.

Сорочки і сукні з українськими орнаментами вже давно стали світовим модним трендом. Тижні моди у Парижі, подіуми Нью-Йорку, світові будинки моди. А торік американські видання The New York Times та Vogue назвали вишиванку взірцем сезону. Вишиванки бренду OZERSKA представляли Україну на Bloor West Village Toronto Ukrainian Festival. І на цьому не планують зупинятися.

Амбіції і мрії неспинні, як подорож, коловерть і біг.

Залишити відповідь