fbpx

Привіт!

ЯНА
СЕМЕНЮК

ДИЗАЙНЕР, ИЛЛЮСТРАТОР, ФОТОГРАФ

ЩО Я РОБЛЮ

Вишитий одяг, у якому як у гірському озері видно увесь світ і власну самобутню культуру. Вишиванки розкривають людину, її емоції та характер. Саме тому усі вони такі ж різні та неповторні, як і ті, хто їх вдягатиме.

БЛУЗИ

Аромат ранкової кави приємно лоскоче і розвіює сон. У затишній кав’ярні на розі двох вузеньких вулиць неймовірно світло. Сонце губиться у широких рукавах моїх улюблених вишитих блуз. Я заплющую очі у передчутті особливого дня.

СПІДНИЦІ

Моя спідниця уквітчана незвичними візерунками. Їх хочеться зрозуміти та осягнути. Зі стриманою однотонною блузою мій образ довершений.

СУКНІ

Вечір. Париж. Опера́ Гарньє́. Я у ній вперше і з цікавістю розглядаю розписи Шагала на барвистих секторах плафону. Танцюристи, янголи, птиці – образи Шагала ні з ким не сплутаєш. Як і візерунки на моїй вишитій сукні.

АКСЕСУАРИ

Витончені та трохи ексцентричні аксесуари розкриватимуть ваш характер та мрії у ті хвилини, коли ваш погляд буде надміру загадковим.
ХТО Я

Я одна з тих щасливих людей, яка робить те, що найбільше до серця: малюю ілюстрації, фотографую, проектую інтер’єр, створюю ексклюзивний вишитий одяг та мрію. Саме таким є мій бренд OZERSKA. Інколи до мрії можна доторкнутись як до прозорої води гірського озера, у неї можна пірнути і навіть загорнутись.

01.

МОЕ НАТХНЕННЯ

Мене надихає самобутнє мистецтво, строкаті орнаменти та символіка української вишивки, подорожі Україною та світом. Заворожує глибина, гірські вершини, зорі які никнуть у хмарах, коли я всміхаюся та чую мелодію дощу, архітектура, незвичні місця, куди рідко зазирають подорожуючі, країни з яскравими традиціями і люди. Ті люди, які пишаються своєю нацією та люблять свою країну.

02.

МОЇ МРІЇ

Я прагну втілювати мрії, які здаються нездійсненними. А найлегше це робити з усміхненим серцем. Мені приємно віддавати свої мрії іншим. Створювати яскраві, неповторні вишиті речі та образи, які надихають радіти, експериментувати, кохати. Мрію подорожувати, осягнути культури різних народів, навчатись у талановитих людей, мрію про цілий світ! Світ, який здатен закохатись в український вишитий одяг.

ЗАМОВНИКУ

Ексклюзивні речі лімітованої колекції вирізняють і надихають. Їх хочеться вдягнути в особливий день.І у цей день ви ніколи не будете схожими на інших. Якщо ви відкриті до експериментів, пропоную вам долучитись до створення власної вишиванки. Ви можете обрати фасон, колір тканини, орнамент вишивки. І ми створимо для вас унікальний виріб, який захопить вас до трему. Його завжди відчуваєш, коли вдягаєш одяг своєї мрії. Тканина приємно торкається шкіри, а усмішка – серця.

0
ГОТОВІ ПРОЕКТИ

Ми вже створили першу колекцію вишитих блуз і суконь, у які легко закохатись з першого погляду і дотику. Вони легкі та незамінні. З ними інакше смакує кава у Львові, сієста у сонячній Валенсії надміру прохолодна, у вечірньому Парижі хочеться закохатись, а захід сонця на узбережжі Середземного моря надміру мрійливий.

0
ЗАМОВНИКИ

Нашими першими замовниками є творчі та неординарні люди, які заряджають позитивними емоціями і надихають створювати крутий вишитий одяг. Одяг з українським характером. І звісно ж зі стильним вийнятковим орнаментом від OZERSKA. Переконайтесь самі та долучайтесь до мрійників.